Lemon Home to zespół najwyższej klasy fachowców w zakresie prowadzenia transakcji pośrednictwa kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Zapewniamy szybką, fachową i profesjonalną obsługę Klienta. Posiadamy bardzo obszerną, na bieżąco aktualizowaną bazę Klientów oraz szeroką ofertę nieruchomości. Naszą specjalizacją są nieruchomości mieszkaniowe (mieszkania, domy, działki budowlane), ale dysponujemy również ofertą lokali komercyjnych, powierzchni biurowych itp. Dzięki doskonałej lokalizacji biur w centrum aglomeracji Śląskiej oraz w centrum Mazur posiadamy obszerną bazę Klientów a nieruchomości nam powierzone są doskonale promowane i łatwe do wyszukania na stronie biura oraz w najwiekszych komercyjnych portalach ogłoszeniowych. Działamy na terenie całego kraju ze specjalizacją w dwóch regionach Polski co dla potencjalnych inwestorów prywatnych lub firm może stanowić znaczne ułatwienie w poszukiwaniu wymarzonej nowej drogi życia lub interesach.

Oferujemy Naszym Klientom kompleksową usługę: od stworzenia oferty sesji zdjęciowej w której oferujemy obróbkę fotograficzną, opis, porady, wyszukanie kontrahenta przez przygotowanie dokumentacji prawnej, geodezyjnej i administracyjnej niezbędnej do przeprowadzenia transakcji, pomocy w uzyskaniu kredytu, a kończąc na realizacji samej transakcji.
W trakcie procesu sprzedaży służymy doradztwem w jaki sposób przygotować nieruchomość do sprzedaży aby zaprezentować jej zalety. Nie chodzi o upiększanie rzeczywistości, ale o skuteczne zaprezentowanie atrybutów. Dzięki dużemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie sprawnie przeprowadzić każdą transakcję.

Zapewniamy wsparcie merytoryczne i praktyczne, całego zespołu osób, łącznie ze sprawdzonymi notariuszami, rzeczoznawcami i geodetami w celu wykonywania naszych usług na najwyższym poziomie. Współpracujemy również z bankami i firmami udzielającymi kredyty hipoteczne w celu pomocy i ułatwienia naszym Klientom finansowania i zakupu wybranej nieruchomości. W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo także możliwość doradztwa teletechnicznego, remontowego lub wskazania sprawdzonych specjalistów w celu wyremontowania zakupionych u nas (i nie tylko) nieruchomości lub też wybudowanie domu od podstaw nawet pod klucz.

Nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo transakcji oraz satysfakcja Klienta z naszych usług. Powierzone nieruchomości traktujemy z najwyższą uwagą, doceniając fakt powierzenia nam przez Klienta majątku znacznej wartości.


 

Nie mają Państwo ochoty i czasu na skomplikowane formalności i poszukiwania ?
Możecie w pełni liczyć na naszego agenta nieruchomości, który zajmie się kompleksowo, profesjonalnie i bezpiecznie przeprowadzi Państwa przez cały proces transakcji kupna, sprzedaży, lub wynajmu.

Gwarantujemy całkowitą opiekę nad naszym klientem:

  • W sprawie sprzedaży oferujemy: doradztwo, profesjonalne zdjęcia, szybkość i skuteczność, reklamę na licznych portalach internetowych, przejrzyste i korzystne warunki współpracy.

  • Jeśli poszukują Państwo nieruchomości pomagamy w formalnościach, przygotowujemy dla Państwa korzystne warunki zakupu, sprawdzamy nieruchomość od strony prawnej i formalnej, przygotowujemy umowę oraz zapewniamy opiekę, aż do przekazania nieruchomości.

  • Działamy aby zadowolić w pełni naszych Klientów. Nasza praca jest oparta o nowoczesne narzędzia analityczne, informatyczne, narzędzia marketingowe i sprawny zespół agentów nieruchomości.