Zaloguj się Załóż konto     Twój koszyk
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, podaj adres email poniżej:
Szanowni Klienci,
W związku ze zbliżającymi się Świętami chcielibyśmy poinformować, że zamówienia złożone po 01.12.16 będą realizowane w lutym 2017 roku. Korespondencja mailowa i kontakt telefoniczny będą prowadzone, a zamówienia nadal przyjmowane. Realizacja ich zostanie wznowiona na początku stycznia.

Wszystkim Klientom życzymy udanych zakupów.
www.lemonhome.pl

Narożniki

Narożnik to wspaniały wybór mebla do każdego domu. Sofy narożne wykonane są by wygodnie zmieścić się w małych pomieszczeniach, a także aby wykorzystać maxymalnie powierzchnię do odpoczynku.. Narożniki mogą pomieścić wiele osób, mając możliwość swobodnego siedzenia i leżenia. Istnieje wiele różnych stylów do wyboru, najlepiej jest rozejrzeć się, aż znajdziemy narożnik, który będzie najlepszy dla nas i spełni wszystkie nasze oczekiwania.

Rodzaj materiału pokrycia narożników jest również ważnym czynnikiem w ogólnej satysfakcji odbiorców. Wielu klientom zależy na wytrzymałości tkaniny, ma on być odporny na wycieranie i rozciąganie. Dodatkowo klienci zwracają uwagę na takie cechy jak przyjazność w dotyku i odporność na wchłanianie cieczy.

Narożnik można umieścić wszędzie. Jeśli uważasz, że nie masz wystarczająco dużo miejsca, aby chodzić między sofami, zestawami 3+2+1, najlepiej kupić dobrej jakości sofę narożną i umieścić ją w strategicznej lokalizacji salonu. Automatycznie okaże się, że pokój jest znacznie większy niż mógł się wydawać.

Wreszcie, a może przede wszystkim, trzeba będzie ustalić odpowiedni rozmiar narożnika dla siebie. Należy wziąć pod uwagę wielkość pokoju, aby zobaczyć, jaki rozmiar mebla będzie optymalny. Należy także wziąć pod uwagę wysokość sufitów, szerokość podłóg i wymiary pozostałych elementów wystroju wnętrz.

Narożniki możemy podzielić na:

Małe - Nowoczesna sofa narożna

Narożnik jest niewielkim meblem, więc nie trzeba dla niego dużo przestrzeni i nadal oferuje duże ilości powierzchni wypoczynkowej.

Męski Corner Sofa

Mocny materiał i niepowtarzalny kształt, struktura tego typu kanapy sprawi, że to naprawdę dobry wybór dla dorosłego kawalerka. Męski narożnik naprawdę przemawia do każdego.

Modułowa sofa narożna

Modułowy narożnik to rodzaj mebli składający się z elementów, które pasują do siebie i można je dowolnie ustawiać w odpowiedni dla siebie sposób. Ten typ narożników zwiększa opcje dostosowywania się mebla do warunków, jakie przyniesie sytuacja. Z elementów sof modułowych można tworzyć sofy, fotele, leżanki i sofy narożne.

Łóżko narożnik

Łóżko narożnik jest jednym z najlepszych wyborów dla wszystkich, którzy szukają funkcjonalnych, dużych narożników do swoich domów. Takie narożniki posiadają dodatkowe funkcje spania oraz pojemników na pościel i doskonale sprawdzają się w przypadku gości.


Pokaż produkty:
Sortuj produkty wg:
 
Copyright 2017 www.lemonhome.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
projekt i realizacja: iPolska.com.pl
Strona Główna | Polecane | Nowość | Promocje | Kontakt